2022 Competitie Voorjaar: 

Na een <klik> op de betreffende regel worden getoond: de stand in de poule, het persoonlijk resultaat per speler en alle poule wedstrijden. 

 

Afdeling Midden NTTB bulletins competitie.

 

Competitie Dames 

 

Eredivisie Dames:

Dong Li, Sanne de Hoop, Vera van Boheemen, Emma van der Zanden, Tanja Helle, Chana van der Venne

 

Competitie Senioren (regulier)

 

H1 2e Div: Frans van den Berg, Jos Verhulst, Jannes van Bragt, Dong Li

 

H2 3e Div: Jörgen Verberne, Marco Langerak, Caspar Veenboer, Pieter Bakers

 

H3 1e klasse: Peter van Zomeren, Rens Pater, John van Hoeven, Leon Brunenberg, Manfred Meerveld

 

H4 1e klasse: Frank van Schaik, René Derksen, Martin Houthuizen, Jorrit van der Kooi

 

H5 3e kl: Pieterjan van der Werf, Jos Linskens, René Thomas, Viru Bahorie

 

H6 3e kI: Nic Kuyf, Rico Wilpstra, Joop van Schaik, Joost Smit

 

H7 3e kl: Cees van Schaik, Marc Krikke, Bert van Schaik, Tobias Lamers, John van Rooijen

 

H8 4e kl: Uit de competitie i.v.m. blessures en bezettingsproblemen

Tineke Buijtendijk, Ton Combe, Willem van de Bilt, Albert Haagsman

 

H9 5e kl: Bianca van den Brink, Catherine Lemesle, Clement de Graaf, Karel Mikx, Silvestro Russo, Rogier Cafferata

 

 

 Competitie DUO

 

Duo-1 Hoofdklasse: Frank van Schaik, Achim Sialino, René Derksen, Richard Vogelaars

 

Duo-1 Hoofdklasse Play off : Frank van Schaik, Achim Sialino, René Derksen, Richard Vogelaars

 

Duo-2 2e kl: Frank van de Velde, Timucin Stam, Koen Labrie

 

Duo-3 3e kl: Marc Krikke, Cees van Schaik, John van Rooijen

 

Duo-4 4e kl: Joost Smit, Arjan van der Linden, Etienne Sequi, Tobias Lamers

 

Duo-5 4e kl: Mirjam Vervuurt, Annemiek Kranenburg, Albert Haagsman, Richard Stekelenburg

 

Duo- 6e kl: Piet Ester, Cees van de Ven

 

Competitie Jeugd

 

J1 Landelijk C: Koen Labrie, Stephan van Moppes, Joshua Sweerts, Sam Groenewoud

 

J2 4e kl: Daniël Hoekstra, Odin Kusters, Cas Nusselder

 

J3 5e kl: Milanas Kvietkauskas, Tigo Smit, Tygo Visser